Porovnejte ceny a ušetřete!

LELO

Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 539 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
flagranti.cz
3 539 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový

Dámy, udělejte si pohodlí a připravte se, že vám bude pořádné horko. S tímto unikátním stimulátorem klitorisu LELO SILA Cruise v atraktivní romantické růžové barvě prožijete mimořádné vášnivé chvilky vedoucí k tomu nejúžasnějšímu vyvrcholení vašeho života. Jak je u této luxusní značky zvykem, také SILA je vyroben z ultra hebkého silikonu prémiové kvality, který je zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku. Jeho hladké tělo v kulatém tvaru vás bude úžasně hladit s tou nejjemnější péčí. Silikon je ozdoben zlatým odolným ABS plastem na bocích. Široká a měkká hubička je ergonomicky zakřivená, takže se perfektně přizpůsobí vašim křivkám. Elegantní stimulátor vás vtáhne do děje tím nejúžasnějším způsobem. Dráždidlo se skvěle drží v ruce, pohodlně se s ním manipuluje a má tři snadno dostupná ovládací tlačítka. Jeho kompaktní velikost a cestovní zámek tlačítek vybízí si jej přibalit na...

Produkt Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě flagranti.cz za cenu 3 539 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový od značky LELO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový?

Aktuálně můžete produkt Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový koupit již od 3 539 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu flagranti.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový EAN kód?

EAN kód pro Stimulátor klitorisu LELO SILA Cruise růžový je 7350075028564. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.